У Зеленодольській громаді оновили тренувальну базу для веслувальників

13 січня 2021 о 17:30 - 331
У Зеленодольській громаді оновили тренувальну базу для веслувальників

Веслувальники Зеленодольської міської громади отримали сучасну базу для тренувань. Окрім відремонтованого приміщення – нові байдарки та каное, весла, жилети. Також два професійні тренажери. На все витратили понад 1 млн грн.

Про це розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Успішне втілення реформи децентралізації – частина незворотного процесу європейської інтеграції України. Тепер у громад набагато більше можливостей розвиватися на власний розсуд. А ще – залучати фінансування з різних джерел. Тож території можуть реалізовувати потужні проєкти. Наприклад, у Зеленодольській громаді для модернізації спортивної бази використали кошти із різних «кошиків». Це і грант від програми DOBRE/USAID, і місцевий та обласний бюджети. Долучилися і підприємства громади», – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Водно-веслувальній базі у Зеленодольську – понад півсторіччя. Там тренуються вихованці місцевої ДЮСШ. Найменшим – 10 років. Школа підготувала багатьох учасників і призерів Олімпійських ігор, світових та європейських турнірів.

Після ремонту в приміщенні стало тепло. Там осучаснили роздягальні, тренерські, тренажерну залу. Закупили нові меблі, спортивне обладнання й інвентар. Придбали байдарки та каное – всіх типів. Тепер у спортсменів є різні човни: четвірки, трійки, двійки, одиночки. Вперше вони мають і професійні тренажери – для веслування на каное та байдарці.

«Пишаємося нашими веслувальниками. Вони прославляють і рідний край, і Україну на міжнародній арені. Намагаємося створити для спортсменів гідну тренувальну базу. А ще – долучати до здорового способу життя якомога більше юні, – сказав Зеленодольський міський голова Дмитро Невеселий. – Маємо ще декілька проєктів з розвитку спорту в громаді. Так, у найближчих планах – облаштувати сучасний баскетбольний майданчик. Нині шукаємо джерела фінансування. Вже подали декілька заявок на участь у грантах».

 

Поділитися: