У Юр’ївці відкрили новий ЦНАП з “Дія.Центром”

22 грудня 2021 о 08:00 - 12393

EditorEditor


У Юр’ївці відкрили новий ЦНАП з “Дія.Центром”

Юр’ївський ЦНАП на Дніпропетровщині переїхав до нової сучасної будівлі. Її звели «з нуля» у центрі селища. Там запрацював і центр підтримки «Дії». Все – завдяки проєкту Мінцифри, який реалізували у найкоротші терміни.

Про це інформує сайт ДніпроОДА.

«Проєкт Мінцифри з облаштування сучасних центрів адмінпослуг реалізуємо в 12 громадах області. В Юр’ївці будівлю ЦНАП звели «з нуля». Завезли меблі та обладнання. Все – державним та місцевим коштом», – підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

Раніше Юр’ївський ЦНАП не мав власного приміщення. Адміністратори приймали відвідувачів у будівлі селищної ради. Це було незручно, адже доводилося бігати різними кабінетами, каже місцева підприємиця Наталя Мікульшина.

«Із новим приміщенням стало набагато зручніше. Тут світло та тепло. І загалом, будівля дуже стильна. Я у захваті. У нашому селищі з’явилася ще одна красива пам’ятка. Уже маємо сучасні школу, стадіон. А тепер – і ЦНАП», –сказала Наталя Мікульшина.

Приміщення ЦНАП облаштували за принципом «open space». Тут і робочі місця адміністраторів, і комфортні диванчики для перепочинку. У доступі Wi-Fi. Передбачили і зручності для людей з інвалідністю.

У ЦНАП можна отримати і адміністративні, і соціальні послуги. Зареєструвати нерухомість, бізнес. Вирішити земельні питання. Оформити субсидію або допомогу при народженні дитини.

«Загалом надаємо понад 200 різних послуг. У наступному році плануємо збільшити їх кількість удвічі. У нас 7 адміністраторів. Усі привітні та доброзичливі. Є і дитячий куточок для відвідувачів із малечею. Їй буде де розважитися, аби не нудьгувати», – розповіла керівниця ЦНАП Марина Боднар.

У ЦНАПі працює «Дія.Центр». Тут можуть допомогти з будь-якими е-послугами з порталу «Дія». Наприклад, оформити електронні СOVID-сертифікати або скористатися «єПідтримкою».

У Юр’ївській громаді Павлоградського району проживає понад 11 тис. мешканців. Досі за адмінпослугами місцеві мешканці зверталися до селищної ради, оскільки окремого приміщення ЦНАП не було, а за деякими послугами взагалі доводилося їздити в місто.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: