У Старих Кодаках будують сучасний дитсадок

12 квітня 2021 о 13:00 - 1784

AvatarVirsavia Gonchar


У Старих Кодаках будують сучасний дитсадок

У Старих Кодаках «з нуля» зводять перший у селі дитсадок. Він зможе прийняти 80 дітей. Нині підрядники оздоблюють кімнати та облаштовують територію. 

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

У Старих кодаках буде двоповерховий сучасний, теплий дитсадок, який зручний для дітей та вихователів.

Усередині облаштують затишні кімнати для 4 груп, велику залу для занять фізкультурою та музикою. Подбають і про комфорт дітей з інвалідністю. Для них зроблять вертикальний підйомник.

«Місцеві із нетерпінням чекають на відкриття дитсадка. Адже зараз людям доводиться возити малечу до міста. Це дуже незручно», – сказав Новоолександрівський сільський голова Олександр Візир.

Нині підрядники оздоблюють будівлю всередині. На першому поверсі завершили обшивати стіни гіпсокартоном. Облицювали плиткою кухню та пральню. На другому – розпочали малярні роботи.

«Завершуємо розводити внутрішні мережі – систему водо та теплопостачання, каналізацію, електрику, вентиляцію. Одночасно займаємось благоустроєм території», – розповів представник підрядної організації Євген Клоченко.

Новий дитсадок зможе прийняти 80 хлопців та дівчат. Його зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Також ми писали: Дитсадок в Обухівці потрапив до бази найкращих архітектурних об’єктів світу.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: