У Слобожанському зводять триповерховий басейн

19 березня 2021 о 18:30 - 1525

AvatarVirsavia Gonchar


У Слобожанському зводять триповерховий басейн

У Слобожанському «з нуля» зводять триповерховий басейн. Він буде енергоефективний, зручний для людей з інвалідністю. Плаванням зможуть займатися і дорослі, і діти.

Про це повідомляє Дніпропетровська облдержадміністрація.

У 2018-му для мешканців Слобожанської громади звели сучасний спортивний комплекс. Поруч «з нуля» будудують ще одну споруду з двома басейнами – для дітей та дорослих. Разом дві будівлі створять архітектурний ансамбль.

Фасад басейну буде вентильований та енергоефективний. Він допоможе зберегти у приміщенні потрібні температуру і рівень вологості.

«Для очищення води установимо сучасні фільтри. Вони знищуватимуть максимальну кількість бактерій», – сказав представник підрядної організації Денис Кононов.

Нині підрядники завершують монтувати залізобетонний каркас майбутньої будівлі. Всередині вже готові обидві чаші басейнів. Доріжки басейну для дорослих будуть довжиною 25 метрів, для малечі – 10.

«У планах – залучити професійних тренерів. Навчати плаванню дітей та дорослих. Зможемо проводити і обласні змагання. Будівля буде доступною для людей з інвалідністю. Приміщення оснастять ліфтом», – розповів директор спорткомплексу Володимир Дейнеко.

Басейн у Слобожанському – один із проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Його зводять державним, обласним та місцевим коштом.

Також ми писали: У Дніпрі завершують зводити «Олімпійський будинок».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: