27 та 28 серпня в Слобожанській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) будуть дезінфікувати під’їзди житлових будинків.
Про це йдеться на офіційному сайті Слобожанської громади.
Заходи будуть проводитися відповідно до плану протиепідемічних заходів Слобожанської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території Слобожанської ОТГ.
«Шановні жителі громади! Просимо вас не залишати квартири під час проведення зазначених робіт та годину після їх завершення», – закликає місцевих мешканців виконавчий комітет місцевої ради.
Графік проведення заходів дивіться за посиланням.
Нагадаємо, Держпродспоживслужба перевірила 719 кафе Дніпропетровщини.