У школах без медсестер можливий спалах COVID-19

25 серпня 2020 о 19:00 - 13356

adminadmin


У школах без медсестер можливий спалах COVID-19

У школах Дніпра вже більше року немає медичних працівників, згідно рішення міськради.

Але медики, б’ють на сполох, бо саме шкільна медсестра або лікар відповідальні за роботу всіх механізмів, спрямованих на попередження процесу інфікування, особливо під час карантину COVID-19.

«Кожному сьогодні потрібно зрозуміти, що з епідемією не борються на лікарняних ліжках. На лікарняних ліжках лікують те, що не змогли попередити превентивними діями. З епідемією потрібно боротися грамотною організацією і жорстким системним контролем за виконанням протиепідемічних заходів.

Ми всі добре розуміємо, що завтра епідемія не закінчиться. Тому всім нам потрібно сьогодні навчитися жити з вірусом, і навчитися грамотно захищати від вірусу себе і своїх дітей. Це найголовніше наше завдання! Але для того, щоб його реалізувати, щоб навчальний процес не ніс в собі загрози для здоров’я школярів, потрібно, перш за все, найпростіше і важливе, – щоб в школі обов’язково був медичний працівник. Він, і тільки він може повноцінно і грамотно відповідати за роботу всіх механізмів, спрямованих на попередження процесу інфікування у великому колективі школярів і їх педагогів», – зазначив головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Більш детальне інтерв’ю дивіться у сюжеті.

Варто зазначити, що раніше головний саніторний лікар Дніпропетровщини наголошував на нехтуванні населенням правил каратнину.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: