У РФ планують залишити Маріупольський та Бердянський порти без роботи

15 квітня 2021 о 13:45 - 777

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У РФ планують залишити Маріупольський та Бердянський порти без роботи

14 квітня з’явилася повідомлення про те, що з 24 квітня по жовтень 2021 року Росія закриває Керченську протоку для військових суден під іноземним прапором і державних судів.

Якщо таку ж заборону піде і для комерційних суден, Маріупольський і Бердянський морпорти можуть залишитися без суднозаходів.

Вчора українські портовики почали пересилати один одному повідомлення про можливе блокування Керченської протоки для комерційних суден, побоюючись, що це повністю зупинить роботу Маріупольського та Бердянського морпортов.

“14 квітня 2021 року направлено морське припис від РФ щодо заборони проходження з 24 квітня 2021 року суден під іноземним прапором і військових кораблів іноземних держав Керченської протоки в напрямку Азовського моря в зв’язку з проведенням військових навчань РФ. Термін скасування припису – жовтень 2021 року “, – було сказано в тексті повідомлення .

Слідом в міжнародній автоматизованій системі оповіщення НАВТЕКС з’явилася інформація, що підтверджує заборону на прохід Керченської протоки “для іноземних військових кораблів і державних суден”. Капітани суден підтверджують отримання такої ж інформації через НАВТЕКС. За координатами, район заборони збігається з Керченською протокою.

Як ми повідомляли раніше, у столиці Західного Донбасу встановлять новий пам’ятник загиблим в АТО.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: