У представників бізнесу Дніпропетровщини з’явився доступ до бізнес-бази канадських компаній

20 жовтня 2020 о 19:32 - 1703
У представників бізнесу Дніпропетровщини з’явився доступ до бізнес-бази канадських компаній

Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП) отримала можливість долучитися до роботи з провідним канадським постачальником бізнес-довідників Scott’s Directories, який надає актуальну інформацію для підприємців. Онлайнові довідники Scott’s Directories включають як національні, так і регіональні бази даних, в тому числі, бізнес Онтаріо, Western Business і компанії в Атлантичному регіоні.

Це понад 580 тис детальних списків компаній B2B і надійна контактна інформація про більш ніж 1,2 мільйони осіб, що приймають ключові рішення в даних компаніях.

Запрошуємо представників бізнесу Дніпропетровщини подавати до Дніпропетровської ТПП заявки та отримувати інформаційну базу даних, яка включає перелік виробників, промислових підприємств, оптових торговців, дистриб’юторів та інших секторів B2B в Канаді. Незалежно від того, займаєтесь ви пошуком нових потенційних клієнтів або дослідженням свого цільового ринку, бізнесова база даних Scott’s Directories надасть вам можливість отримати рішення для ваших потреб.

Scott’s Directories – це краще єдине джерело, яке допоможе вам встановити значимі зв’язки з професіоналами тієї чи іншої галузі в Канаді. Це ідеальне джерело для всіх, кому необхідний повний список канадських компаній, корпоративні бази даних та основні контакти керівників в усіх галузях промисловості. Чи шукаєте ви каталог Торонто, чи каталог підприємств будь-якого великого ринку Канади, чи актуальний список компаній, які в даний час працюють в провінції, завдяки Scott’s Directories ви швидко отримаєте надійний доступ до всеосяжної онлайн бази даних. А точна контактна інформація дозволить зекономити час та усуне невпевненість і розчарування, пов’язані з холодними дзвінками.

Бізнес-база даних складається щорічно і ретельно перевіряється. Це надійна ділова контактна інформація, якій можна повністю довіряти.

Дніпропетровська торгово-промислова палата допоможе знайти і охопити вашу цільову аудиторію, розширити клієнтську базу даних, а також побудувати ефективне спілкування з ними.

Заощаджуйте свій час і гроші, звертайтесь за допомогою до Центру підтримки експорту Управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП за тел.: (056)374-94-10 (12), e-mail: export@dcci.org.ua.

Поділитися: