У пілотному проєкті зі створення аграрного реєстру працюють три громади Дніпропетровщини

12 вересня 2020 о 14:48 - 2978

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У пілотному проєкті зі створення аграрного реєстру працюють три громади Дніпропетровщини

В Україні створюють онлайн-платформу для сільгоспвиробників – державний аграрний реєстр, або ДАР. Нова електронна система – у поміч аграріям, землевласникам, орендарям ділянок землі.

Про це інформує пресслужба ДніпроОДА.

Проєкт вже випробували у деяких областях в лютому. Нині стартував 2-й етап пілоту, який охоплює 53 громади в усіх куточках країни. До нього вже долучилися і ОТГ Дніпропетровщини:

  1. Апостолівська,
  2. Межівська,
  3. Троїцька.

«Державний аграрний реєстр – зручний електронний майданчик для виробників сільськогосподарської продукції. Фермери із Апостолівської, Межівської, Троїцької громад вже сьогодні можуть пройти реєстрацію. Участь у ДАР дозволить власникам земельних ділянок перевірити коректність даних на землю, виправити можливі помилки, зареєструвати майнові права на землю», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.

У майбутньому зареєстровані користувачі ДАР зможуть подавати онлайн-заявки на участь у державних та регіональних програмах державної підтримки сільгоспвиробників.

Більше про державний аграрний реєстр – за цим посиланням.

Проєкт реалізують Мінекономіки спільно з Всеукраїнською асоціацією громад, за підтримки програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: