У Павлограді завершують ремонт найдовшої вулиці

18 листопада 2021 о 12:00 - 6597

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Павлограді завершують ремонт найдовшої вулиці

У Павлограді на фініші – ремонт вулиці Дніпровська. Проїжджа частина вже із новим асфальтом. Зараз дорожники оновлюють тротуари. Тривають роботи на мосту через річку Вовча. 

Про це повідомляє ДніпроОДА.

Дорожню інфраструктуру області розвивають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», наголосив Володимир Орлов.

«На Дніпропетровщині втілюють масштабні дорожні проєкти. Будують нову трасу на Київ та дві об’їзні Дніпра. На фініші – ремонт Павлоградської траси, що є складовою «Дороги Єдності» М-30. Частина магістралі – вулиця Дніпровська у Павлограді. Її оновлення також на завершальному етапі», – зазначив перший заступник голови ОДА.

Вулиця Дніпровська – центральна у Павлограді. Вона перетинається з півсотнею інших автошляхів у місті. Мешканці кажуть, ремонту дорога не бачила давно.

«Приводимо вулицю до найкращих стандартів. Робимо її зручною та безпечною і для пішоходів, і для водіїв. Для міста такий масштабний ремонт центральної артерії – великий позитив», – розповів народний депутат України Роман Каптєлов.

Проїжджа частина вулиці – вже із новим покриттям. Дорожники замінили бордюри. Нині асфальтують тротуари. Наносять розмітку.

«Це головна артерія міста. Та 70% транспорту, що нею рухається, –транзитний. Власними силами місто не змогло б відремонтувати цю вулицю, тому звернулися до голови ОДА та до Офісу Президента. І нас почули. На сьогодні вже виконали 95% всіх робіт», – сказав міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Тривають роботи на мосту через річку Вовча. Там наносять гідроізоляцію.

«Раніше вулиця була розбита вщент. Фури псували покриття. Зараз зробили чудову дорогу, якісну», – поділився мешканець Павлограда Василь Хоміч. 

Довжина вулиці Дніпровська – 12,5 км.

Згодом осучаснять і зупинки. Облаштують нове освітлення.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: