У Нікополі нова сучасна дитяча лікарня готова приймати маленьких пацієнтів (фото)

29 грудня 2020 о 18:30 - 933

AvatarVirsavia Gonchar


У Нікополі нова сучасна дитяча лікарня готова приймати маленьких пацієнтів (фото)
У Нікополі 29 грудня відкрили сучасну дитячу лікарню. Вона знаходиться на проспекті Трубників 47 і готова приймати маленьких мешканців міста.

Про це повідомили у прес-службі Нікопольської міської ради.

Реконструкція будівлі тривала протягом чотирьох років. За цей час утеплили та пофарбували фасад, зробили пандус з оснащеною системою відтавання льоду з автоматичним таймером.

Кожен поверх будівлі витриманий у певному кольорі та стилі. На першому поверсі розміщено поліклінічне відділення, лабораторія та центральне стерилізаційне відділення. Тут прийматимуть вузькопрофільні спеціалісти та будуть проводити планові оперативні втручання.На другому поверсі будівлі знаходиться стаціонарне педіатричне відділення, яке розраховано на 30 ліжок.У кожній з 12 палат для маленьких пацієнтів є туалетні кімнати. В одній палаті одночасно зможуть знаходитися від одного до чотирьох чоловік. Також на другому поверсі розташована палата інтенсивної терапії на два ліжка. Є ігрові приміщення, де дітлахи зможуть цікаво проводити час.На всіх трьох поверхах і на сходах, встановлені відбійники з функцією перил з антибактеріальним покриттям. Цим може похвалитися не кожна сучасна клініка.Встановлені бактерицидні рециркулятори закритого типу для очищення повітря та захисту від бактерій і вірусів.

Всі кабінети обладнані найсучаснішим медичним обладнанням.

На задньому подвір’ї облаштовано дитячий ігровий майданчик з гумовим покриттям для безпеки дітей.

Ремонт будівлі дитячої лікарні виконувався за кошти державного та обласного бюджетів. Сучасне медичне обладнання та нові меблі, а це 16 мільйонів гривень, придбані за кошти з місцевого бюджету.

Вузькопрофільні спеціалісти дитячої лікарні прийматимуть маленьких пацієнтів вже з 30 грудня.

Телефон реєстратури дитячої лікарні 066-11-303-55.

Стаціонарне відділення дитячої лікарні почне працювати з 1 січня 2021 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: