У міськраді Дніпра розповіли, як оформити субсидію через портал «Дія»

12 січня 2022 о 08:00 - 9031

EditorEditor


У міськраді Дніпра розповіли, як оформити субсидію через портал «Дія»

В Україні з листопада 2021 року подати заявку на оформлення житлової субсидії можна через портал «Дія».

Про особливості оформлення субсидій через “Дію” розповіла головна спеціалістка Правобережного управління соціального захисту населення ДМР Марина Грищенко.

Спочатку необхідно авторизуватися на сайті через систему BankID, також знадобиться електронний підпис. Після авторизації в розділі «Пенсії, пільги та допомога» необхідно обрати пункт «Заява на призначення житлових субсидій в електронній формі» та заповнити анкету з 21 питання.

«Подати заяву на отримання субсидії все ще можна особисто, завітавши до управління соцзахисту з оригіналами документів, або відправити заяву поштовою, також можна подати документ в електронному вигляді через портал gov.ua, тепер з’явилась можливість робити це і через «Дію». Важливо: подати заяву можна лише через ПК-версію сайту, через застосунок цього не зробити», – зазначила Марина Грищенко.

Оброблення заяви на отримання субсидії триває до 10 днів. Документ можуть повернути на доопрацювання, якщо є помилки в заповненій анкеті або не вистачає певних даних. На виправлення дається 30 днів. Субсидія виплачується з місяця подання заяви до кінця опалювального сезону, потім відбувається автоматичний перерахунок.

Раніше “Лица” також сповіщали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: