У Марганці «поліцейські» пограбували пенсіонера, вбили його та підпалили дім

24 березня 2022 о 17:00 - 11603

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Марганці «поліцейські» пограбували пенсіонера, вбили його та підпалили дім

У Марганці Дніпропетровської області двоє чоловіків напали на 75-річного пенсіонера, забили його до смерті, пограбували та спалили його дім, щоб замести сліди злочину.

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

25 лютого до поліції Марганця надійшло повідомлення від співробітників ДСНС. Вони повідомили про те, що під час ліквідації пожежі приватного будинку було знайдено обгоріле тіло зі слідами насильницької смерті.

Як з‘ясували поліцейські, злочин був вчинений того ж самого дня біля 10-ї години ранку. У ході досудового розслідування стало відомо, що злочинці постукали в будинок потерпілого, назвалися поліцейськими, а коли господар відчинив двері, стали його бити, поки людина не впала. Потім забрали цінності, що зберігалися в будинку, і втекли. Пізніше повернулися до будинку та підпалили його, щоб приховати злочин.

Співробітники поліції затримали підозрюваних. Ними виявилися чоловіки 18-ти та 43-х років. Останній вже неодноразово був залучений до кримінальної відповідальності.

Чоловікам повідомили про підозру за двома статтями: ч. 4 ст. 187 (розбій) та п. 6 ч. 2 ст. 115 (вбивство). Наразі слідство триває.

Раніше «Ліца» повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: