У Львові у виші працювала нарколабораторія з виготовлення метадону

01 вересня 2020 о 07:51 - 12861
У Львові у виші працювала нарколабораторія з виготовлення метадону

У Львові викрили групу осіб, які організували у навчальному закладі нарколабораторію. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прокурор Львівської області Ірина Діденко, – передає УНН.

«Об’єми досить масштабні. За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику метадон. Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн. Лабораторія з виготовлення метадону задокументована вперше. Нагадаю, метадон – напівсинтетичний наркотичний засіб, що заборонений у всіх країнах світу через високу смертність. Самі ділки його не вживають», – написала Діденко.

За версією слідства, ідеться про чотирьох львів’ян:

  • організатор – співвласник львівського кальян-бару;
  • завідувач лабораторії одного з львівських вишів (хімік, який виготовляв наркотичний засіб);
  • працівник кальян-бару (співорганізатор, адміністратор сайту);
  • працівник кальян-бару (фасувальник і розповсюджувач).

«Збувався «товар» через спеціально створений інтернет-магазин. Фігуранти надсилали наркотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки. Наразі задокументовано виготовлення для збуту метадону, вагою майже 3 кг та ціною понад 1,800 тис. грн. Вчора (31 серпня – ред.) їх затримано при реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700.000 грн. Ділки розповсюджували його по усій Львівщині, а їх покупцями були наркозалежні особи, які замовляли, переважно, від одного до кількох грам», – повідомила прокурор.

Вона додала, що наразі затриманим готуються підозри з попередньою правовою кваліфікацією ч.3 ст.307, ч.3 ст.311, ч.2 ст.317 КК України та клопотання про обрання запобіжних заходів.

Поділитися: