У Кривому Розі збудують ділянку трамвайної лінії майже за 4 млрд гривень

07 грудня 2021 о 16:00 - 4237

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Кривому Розі збудують ділянку трамвайної лінії майже за 4 млрд гривень

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної міської адміністрації оголосив тендер на будівництво нової ділянки трамвайної лінії швидкісного трамвая у місті Кривий Ріг за 3,8 млрд грн.

Про це свідчить відповідна інформація у системі Prozorro.

Згідно з проектом, нова ділянка лінії з’єднуватиме трамвайну станцію “Зарічна” та залізничну станцію “Рокувата”.

Технічна специфікація проекту передбачає виконання будівництва у три черги. У першій черзі підрядник буде зобов’язаний виконати підготовчі земельні, мережеві роботи, влаштування дорожнього полотна, будівництво мосту, під’їздів, укладання трамвайних колій та інфраструктури.

Друга та третя черга припускають продовження робіт першої черги, монтаж основних електромереж, підстанцій та ін. При будівництві лінії буде використано понад 850 т арматури, 100 т прокату та 707 т рейок різного типу.

Аукціон на вибір підрядника призначений на 21 лютого 2022 року, кінцевий термін подання заявок — 14 січня. Складання об’єкта в експлуатацію заплановано на 30 грудня 2023 року.

Раніше департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської області планував закупити 18 нових трамваїв за 1,2 млрд грн. Новий транспорт мав бути задіяний у Дніпрі та Кривому Розі.

Аукціон на вибір постачальника не відбувся, оскільки заявки претендентів на участь в аукціоні відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації. Постачання трамваїв мало здійснитися до кінця 2022 року.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині пройде регіональний форум, присвячений євроінтеграції.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: