У Кривому Розі встановили національний рекорд з паверліфтингу

05 квітня 2021 о 11:30 - 776
У Кривому Розі встановили національний рекорд з паверліфтингу

Криворізький паверліфтер та тренер з фітнесу Роман Красніцький встановив новий рекорд України у становій тязі. Спортсмен присів 52 рази зі штангою впродовж 60 секунд. Вага штанги – 80 кілограмів.

Про це повідомляє «Суспільне Дніпро».

Керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова розповіла, що  технічно присідання зі штангою – одна з найскладніших вправ, і тому не лише кількість, а саме дотримання техніки виконання стане основною підставою для зарахування цього рекорду.

«Техніка – це те, на що орієнтуються інші», – сказала вона.

Роману Красніцькому 29 років. Із шестирічного віку він у спорті. Займається також футболом та боксом. До встановлення національного рекорду готувався з минулого року. Каже, що попереду – нові рекорди, для нього важче було вирішувати організаційні моменти, аніж готуватися фізично.

«Намітив ще пару дисциплін. Чекайте на новини, скоро прийдете ще, мабуть», – сказав спортсмен.

Рекорд зафіксували керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, чемпіон України з жиму лежачи Іван Кривошей, паверліфтер В’ячеслав Павлічук. Він встановив рекорд України торік, здійснивши 63 повтори зі 100-кілограмовою штангою. Це досягнення наразі перебуває на стадії внесення до світової Книги.

За словами Лани Вєтрової, попередній рекорд належав білорусу Дмитру Осіпчікову – 48 присідань зі штангою такої ж ваги. Спортсмен встановив цей рекорд у квітні 2018-го і потрапив з цим досягненням до Книги рекордів Росії.

У Кривому Розі відтепер встановлено другий національний рекорд. З такими досягненнями (два національних рекорди в одному місті) Кривий Ріг може претендувати на світове визнання у цій дисципліні – Книгу рекордів Гіннеса.

Також ми писали: У Дніпрі встановили новий «смачний» рекорд України.

 

Поділитися: