У Кривому Розі викрили шахрайський call- центр

28 серпня 2020 о 19:53 - 7864

verasta3verasta3


У Кривому Розі викрили шахрайський call- центр

У Кривому Розі припинена діяльність шахрайського call-центру. Криворізькою місцевою прокуратурою №2 спільно з працівниками Покровського районного відділення Криворізького відділу поліції ГУ НП в області викрита і припинена діяльність call-центру, через який шахраї під виглядом співробітників банків заволодівали засобами довірливих громадян.

Про це повідомляє ІА «Міст-Дніпро» з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

«Співробітники вказаного call-центру дзвонили клієнтам банків і, представляючись працівниками установ, схиляли до розголошування відомостей про номер картки з вказівкою CVV- коду або переказу коштів на «резервний розрахунковий рахунок». Ввівши людей в оману, організатори заволодівали засобами потерпілих, конвертували їх в готівкову форму і розподіляли між собою.

Відомості по цьому факту внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань по ч.3 ст.190 УК України (шахрайство, здійснене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

Під час проведення санкціонованого обшуку в приміщенні, де функціонував так званий call-центр в місті Кривий Ріг, правоохоронними органами вилучені 28 одиниць комп’ютерної техніки, мобільні телефони і грошові кошти, отримані злочинним шляхом. Зараз слідчі дії тривають, встановлюються причетні», – говориться в повідомленні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: