У Кривому Розі учасники акції протесту перекрили рух на центральних вулицях

28 липня 2021 о 18:30 - 3994

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Кривому Розі учасники акції протесту перекрили рух на центральних вулицях

Зранку 28 липня біля будівлі міськради зібрався натовп із декількох десятків містян. Усі вони – жителі ОСББ «П’ять зірок», у яких виник конфлікт із теплоцентраллю, що не підпорядковується міській владі.

Про це повідомляє  one.kr.

Головна вимога мітингарів – взяти на абонентський облік прилад з обліку тепла в одному з будинків по вулиці Симбірцева.

У цей же час біля будівлі зібрався цілий натовп містян, які демонструють плакати із написами «Нема послуги – нема боргу» та «Досить терору «Теплоцентралі», а також вигукують гасла, що стосуються підприємства.

За словами голови ОСББ «П’ять зірок», «Теплоцентраль» не виконує рішення суду, згідно з яким підприємство зобов’язане опломбувати та взяти на абонентський облік загальнобудинковий лічильник тепла в будинку на вулиці Симбірцева, 6.

Люди вимагають вирішення проблеми від міської влади, хоча АТ «Теплоцентраль» не є комунальним підприємством та не підпорядковується рішенням міськради. Учасники мітингу із плакатами рухаються по зебрам, що розташовані біля міськради, пропускаючи лише тролейбуси. Рух в напрямку від 95-кварталу до соцміста тимчасово ускладнений.

Мітингувальники заявили, що не підуть з місця та не розблокують дорогу до тих пір, поки проблема не вирішиться.

До містян вийшов Іван Карий – директор міського департаменту розвитку інфраструктури міста, але городяни відмовляються з ним спілкуватися та вимагають присутності профільного заступника мера – Олександра Катриченка або міського голови та голови державної «Теплоцентралі» Павла Савчука.

«Якщо у вас є остаточне рішення суду, яке набрало законної сили, надавайте його, ми допоможемо вирішити питання згідно із законом», – наголосив Олександр Катриченко, що вийшов поспілкуватися із протестувальниками. Також він запросив їх на діалог до свого кабінету, і наголосив, що на 29 липня заступник міського голови викликав до себе очільника державної «Теплоцентралі». «Виключним власником «Теплоцентралі» є держава, а розпорядником коштів – Фонд держмайна. Всі ваші звернення, які надходили до виконкому міської ради були опрацьовані для ґрунтовного розгляду уповноваженому державою органом. Виконком міської ради не має відношення до державної влади і до управління державним підприємством. Тому ще раз запрошую визначитись, коли ви вважаєте необхідним зайти до кабінету, розглянути повторно всі питання і сьогодні всі необхідні документи будуть направлені до органу управління державного підприємства за підписом міського голови», – підсумував віце-мер Олександр Катриченко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: