У Кривому Розі судитимуть наркоугруповання зі щомісячним обігом понад 11 млн грн

21 червень 2022 о 09:15 - 6257

EditorEditor


У Кривому Розі судитимуть наркоугруповання зі щомісячним обігом понад 11 млн грн

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 17 учасників злочинного угруповання за виготовлення, незаконного зберігання та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин та незаконного посіву  конопель (ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 310 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, злочинна організація діяла на території Кривого Рогу. До складу групи увійшло 17 громадян, які налагодили схему безперебійних поставок наркотичних засобів та психотропних речовин. Отриманий товар зловмисники фасували на окремі дози в орендованих приміщеннях та збували через розгалужену мережу. Замовлення приймалися цілодобово телефонами, постійно підшукувалися нові «клієнти». Щомісячно реалізовувався «товар» на більш ніж 11 млн грн.

У серпні 2021 року поліцейські провели першу фазу спецоперації, внаслідок якої виявили плантації конопель. Тоді вилучили понад 10 тис. кущів конопель і готову до збуту продукцію на 130 млн грн.

У листопаді 2021 року під час другого етапу затримали 14 учасників наркосиндикату. У травні цього року затримали ще одного з учасників злочинної організації та вилучили канабісу на сім мільйонів гривень.

Загалом за результатами проведення спецоперації було вилучено «товару» на суму майже 150 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: