У Кривому Розі сто бійців з усієї України взяли участь в “Іграх нескорених 2021”

12 липня 2021 о 13:00 - 3647

AvatarVirsavia Gonchar


У Кривому Розі сто бійців з усієї України взяли участь в “Іграх нескорених 2021”

У Кривому Розі 10-11 липня відбулися всеукраїнські змагання “Ігри Нескорених 2021”. У них взяли участь понад сто ветеранів та бійців з усієї України.

Як повідомляє “Суспільне” протягом двох днів як новачки так і досвідчені спортсмени змагалися у двох видах спорту – стрільбі з лука та плаванні.

Олександр Піскун служить у криворізькій бригаді Національної гвардії України. 23 липня 2014 під час виконання бойового завдання на сході України потрапив у полон до терористів. Коли повернувся з полону, потрапив до лікарні імені Мечникова на лікування. До Ігор Нескорених долучився два роки тому. З таких змагань, які проходили у Черкасах наприкінці червня – привіз дві золоті медалі.

Юрій Копил служив з початком 4-ї хвилі у 31-му окремому розвідувальному батальйоні. Після отриманого поранення у 2018-му проходив тривалу реабілітацію. Взяти участь у змаганнях, розповідає Юрій, запропонував колега.

За словами організаторів турніру – тут головне не медалі, а продовження соціальної реабілітації ветеранів та учасників бойових дій.

Ігри Нескорених вдруге відбуваються не в столиці, а у регіонах.

Раніше “Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: