У Кривому Розі досі не встановили результати виборів

09 листопада 2020 о 16:20 - 3094
У Кривому Розі досі не встановили результати виборів

Криворізькою міською територіальною виборчою комісією було вирішено не оголошувати результати виборів через судові позови довірених осіб кандидата в мери.

Про це повідомили в Громадянській мережі «ОПОРА» в регіоні.

За даними з ГМ «ОПОРА», довірені особи кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Дмитра Шевчика подали позови до Дніпропетровського адміністративного суду щодо оскарження постанов Криворізької міської ТВК.Рішення суду може безпосередньо вплинути на встановлення результатів голосування, тому їх вирішили не оприлюднювати.

«Цю скаргу подали до міської ТВК, наша комісія залишила її без задоволення. Я як голова комісії та інші члени Криворізької міської ТВК голосували проти такого рішення, ми подали окрему думку, яка зараз фігурує у суді. Але більшість членів комісії проголосували «за», я як голова мав поставити свій підпис під цим рішенням. До того ж скарги на Саксаганську, Центрально-Міську, Тернівську районні у місті Кривому Розі ТВК зараз розглядаються у суді. Крім того, до суду ще звернулися з приводу того, що відмовили при розгляді скарг провести повторні підрахунки голосів. Таких дільниць було багато, а фактично задовольнили вимоги тільки по двох», — пояснив спостерігачам ГМ «ОПОРА» голова Криворізької міської ТВК Валентин Орлов.

Довірені особи кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Дмитра Шевчика подали близько 15 позовів, що стосуються виборчого процесу.

Відомо, що на сайті ЦВК 5 листопада була оприлюднена інформація щодо проведення повторного голосування у Кривому Розі 22 листопада. Голова ТВК Валентин Орлов говорить, що це була технічна помилка, яку вже виправили.

Поділитися: