У Кривому Розі на Дніпропетровщині 16 жовтня стартує опалювальний сезон. Тепло поступово подаватимуть до лікарень, шкіл, дитячих садків, соціальних закладів.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив керівник Ради оборони міста Олександр Вілкул.
“Паспорти готовності отримали 100% об’єктів соціальної сфери, медичних закладів, об’єктів освіти та культури. Житловий фонд також готовий до прийому тепла. Підготовлено всі 98 котельних, 76 тепло-розподільчих пунктів, замінено понад 8 км теплових мереж, відновлено майже 26,5 км теплової ізоляції, виконано ремонт 29 котлів”, — написав він.
На об’єктах інфраструктури, за словами Олександра Вілкула, встановлено майже 1000 генераторів різної потужності.
Щодо подачі тепла в житловий сектор, то відповідно до законодавства, її розпочнуть, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде нижчою за +8 градусів.
Посадовець також зазначив, що тарифи на тепло не підвищуватимуть.
Раніше “Лица” повідомляли:
За вересень рибоохоронці Дніпропетровщини викрили порушення на понад мільйон гривень збитків