У Кам’янському донька жила з мумією матері кілька місяців в одній квартирі

23 липня 2021 о 14:30 - 3352

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Кам’янському донька жила з мумією матері кілька місяців в одній квартирі

У Кам’янському 64-річна донька не помічала кілька місяців поспіль смерть своєї 93-річної матері, яка згодом перетворилася на мумію у власному ліжку.

Таку жахливу новину повідомили у Youtube.

З приходом літа по під’їзду багатоповерхівки почав поширюватись дивний не приємний сморід, який почав турбувати сусідів.

Спочатку мешканці будинку шукали причину такого смороду самотужки, але з кожним днем та тижнем жахливий сморід ставав все сильнішим.

Тоді обурені сусіди зрозуміли, що йде він з конкретної квартири. Але на всі спроби достукатись до мешканок квартири були марними.

Коли терпіння дійшло своєї межі врешті решт викликали поліцію. Та навіть правоохоронцям ніхто не збирався відчиняти. тому вони вирішили діяти по іншому.

Поліцейські зібрались до квартири по дробині, яка знаходилася зовні будинку та вибивши скло потрапили до квартири. Від смороду у хранителів правопорядку роз’їдало очі, але здивувало те, що донька сиділа спокійно у кріслі в той момент, коли в іншій кімнаті на ліжку знаходилася мумія матері.

Правоохоронними органами тіло померлої було вилучено та зроблена експертиза, яка не довела слідів насильницької смерті старенької.

Наразі триває слідство з усіх обставин події.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: