У громаді на Дніпропетровщині понад 200 добровольців здійснюють патрулювання у комендантську годину

19 квітня 2022 о 18:00 - 2552

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У громаді на Дніпропетровщині понад 200 добровольців здійснюють патрулювання у комендантську годину

У Новоолександрівській громаді, що на Дніпропетровщині, понад 200 осіб добровільно патрулюють вулиці під час комендантської години.

Про це під час брифінгу 19 квітня повідомив голова громади Олександр Візир.

“У громаді більше 200 осіб заступають у нічний час і здійснюють патрулювання, підтримують порядок у громаді. Є відповідне розпорядження. Тим, хто підтримує і охороняє порядок на території громади, видаються посвідчення. Добровольці використовують мисливську зброю, співпрацюють з поліцією, створені окремі групи”. – розповів Олександр Візир.

За його словами, у громаді також активно надається допомога переселенцям. Нині їх близько тисячі осіб, ще декілька тисяч пройшли через шелтер, який розташований в одному з сіл громади.

Як правило, внутрішньо перемеіщені особи перебувають у шелтері дві-три доби і потім прямують в інші регіони України або за кордон.

“Там перебувають маломобільні люди, сім`ї з дітьми. Організовано харчування, видаються продовольчі набори”, – каже голова громади.

Також у громаді вчасно провели роботи з підживлення озимих, триває посівна кампанія. Працюють аптеки, магазини, здійснюється автобусне сполучення з обласним центром.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: