У геріатричному пансіонаті Дніпра медсестра знущалася з пацієнта

01 липня 2021 о 12:00 - 2114

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У геріатричному пансіонаті Дніпра медсестра знущалася з пацієнта

У мережі інтернет з’явилась інформація про неналежні умови перебування літніх людей в геріатричному пансіонаті, який розташований на житловому масиві Придніпровськ. Там медсестра побила пацієнта і псувала його майно. Поліція почала розслідування і відкрила кримінальне провадження.

Про те, що сталося стало відомо після того, як Олександр Слободенюк опублікував в соціальній мережі відео нападу медсестри на пацієнта.

На відео видно, як жінка порвала гроші підопічного, кинула їх на землю і накинулася на нього. Медсестра повалила чоловіка на ліжко і била кулаками. Відзначимо, потерпілий не пручався.

Момент побиття пацієнта з відео - фото 177906

Момент побиття пацієнта з відео
Facebook Александр Слободенюк

Автор поста також зазначив, що пацієнтів закладу погано годують, їх кімнати не прибирають, персонал пансіонату приходить на роботу в нетверезому стані, а психіатр принижує людей і загрожує їм.

Поліція Дніпра перевірила інформацію про неналежні умови перебування пацієнтів в геріатричному пансіонаті, після чого відкрила кримінальне провадження за ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України.

«Як попередньо встановлено, конфлікт стався між співробітницею пансіонату і її співмешканцем, який проживає на території закладу. Причиною конфлікту є зловживання людиною алкогольними напоями», — повідомляє поліція.

Слідство триває, пишуть в пресслужбі Національної поліції в Дніпропетровській області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: