У Facebook викрили мережу акаунтів, пов’язаних із “Слугою Народу”

07 травня 2021 о 12:30 - 1408

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Facebook викрили мережу акаунтів, пов’язаних із “Слугою Народу”

Facebook видалив 105 облікових записів, 24 сторінки і п’ять профілів Instagram в компанії стверджують, що вони були пов’язані з політичною партією Слуга народу“.

Про це повідомляє прес-служба соціальної мережі у звіті за квітень.

Хоча люди, які стоять за цією діяльністю, намагалися приховати свою особистість і координацію дій, наше розслідування виявило зв’язок з особами, пов’язаними з політичною партією” Слуга народу “в Україні“, – йдеться у повідомленні.

Акаунти видалили за порушення політики Facebook щодо скоординованої неаутентичного поведінки (CIB). Відзначається, що люди, які стоять за цим, писали російською і українською мовами про корупцію, політику, автомобілях, публікували сатиричний контент про COVID-19, писали слова на підтримку “Слуги народу” і критикували опозиційні партії і політиків, зокрема колишнього президента Петра Порошенко і мера Києва Віталія Кличка. На рекламу сторінок витратили близько 210 тисяч доларів.

Крім того, минулого місяця Facebook відключив ще одну мережу, керовану з України, за порушення політики щодо CIB. Зокрема, розслідування Facebook виявило зв’язку з фізичними та юридичними особами, які потрапили під санкції Міністерства фінансів США – з Андрієм Деркачем, Петром Журавлем і медіа Begemot.

Раніше «Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: