У двох міських радах Дніпропетровщини пройшли обшуки

30 серпня 2020 о 12:10 - 13415

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У двох міських радах Дніпропетровщини пройшли обшуки

В управліннях Нікопольської та Павлоградської міських рад, а також у комунальному підприємстві Дніпровської міської ради, товаристві з обмеженою відповідальністю та за місцем мешкання фігурантів справи щодо розкрадання бюджетних коштів пройшли обшуки.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

«Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з оперативними співробітниками та слідчими СУ ДФС в області, слідчими СУ ГУНП в області в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів (ч.3 ст.191 КК України), проведено ряд обшуків в приміщеннях управлінь Нікопольської та Павлоградської міських рад, комунального підприємства Дніпровської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю та за місцем мешкання фігурантів справи.

Так, правоохоронними органами викрито злочинну схему розкрадання бюджетних коштів службовими особами ТОВ, комунальних підприємств міських рад (Дніпровської, Нікопольської, Павлоградської) та управлінь вказаних рад», – йдеться в повідомленні.

За результатом тендерних закупівель ТОВ виконувало роботи з чищення каналізаційних колекторів та спорожнення стічних канав у декількох містах області, за що у період з 2019 по 2020 рр. отримало понад 29,7 млн грн бюджетних коштів.

Проте, за даними слідства, значна частина цих коштів була переведена на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств, конвертована у готівку та розподілена між учасниками злочинної схеми.

В ході санкціонованих обшуків правоохоронними органами вилучено тендерну та проектно-кошторисну документацію, первинні бухгалтерські документи, договори, електронні носії інформації, печатки та грошові кошти.

Наразі слідчі дії тривають. Встановлюється коло причетних до злочину осіб та сума завданих громаді збитків.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: