У ДніпроОДА відзначили найкращих працівників харчової промисловості

14 жовтня 2021 о 14:00 - 12330

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У ДніпроОДА відзначили найкращих працівників харчової промисловості

На Дніпропетровщині відзначили найкращих працівників харчової та переробної промисловості. Грамоти та вітальні листи – за досягнення у професії та багаторічну сумлінну працю.

Про це повідомляє ДніпроОДА.

«Незабаром відзначатимемо День працівників харчової і переробної промисловості. Це дуже важлива галузь. Адже без цієї продукції неможливо уявити життя. З нагоди свята зустрілися з представниками харчових підприємств області. Аби привітати та відзначити найкращих», – сказав директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Андрій Рубан. 

Працівникам вручили вітальні листи Міністерства аграрної політики та продовольства України. А також грамоти та подяки від обласної влади.

«Працюю на підприємстві з виробництва шоколаду. У свою продукцію вкладаємо усю любов. Адже це – продукт щастя, – сказала провідний інженер-технолог Оксана Мокрецова. – З нагоди свята хочу побажати усім, аби підприємства розвивалися, не зважаючи на будь-які обставини».

Серед нагороджених і голова профкому Валентина Лєпєха.

«На комбінаті харчових концентратів вже 43 роки. Прийшла одразу після школи. Працювала у різних цехах, а останнім часом – у відділі логістики,  розповіла Валентина Лєпєха. – Бажаю працівникам харчової промисловості міцного здоров’я, успіхів у роботі, злагоди в родинах, хліба на столі».

День працівників харчової і переробної промисловості відзначають щороку у третю неділю жовтня.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: