У Дніпрі з’явився дев’ятий будинок сімейного типу

19 березня 2021 о 12:30 - 979

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі з’явився дев’ятий будинок сімейного типу

17-го березня у Дніпрі родина Скубицьких створила дитячий будинок сімейного типу. Це 9-й такий заклад у місті. Привітати батьків-вихователів та дітей приїхали представники департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради та адміністрації Новокодацького району. Разом вони підписали договір про підтримку та співпрацю.

Про це повідомляють у міськраді.

«Відтепер у місті разом із цим новоствореним закладом діють 9 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 80 дітей. Це дуже необхідна та важлива форма виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тут чудова атмосфера і доброзичлива родина. Ми бажаємо їм добробуту та здоров’я, а різні життєві проблеми вирішуватимемо разом», – сказав заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.

Зі свого боку голова адміністрації Новокодацького району міської ради Олег Денисенко додав: «Адміністрація надаватиме підтримку та патронат, відповідатиме за надання соціальних виплат будинкам сімейного типу, організацію оздоровлення та відпочинку дітей, а також допомогу в участі у відповідних програмах».

Мати-вихователька Олена Скибицька розповіла, що із чоловіком вони розпочинали як волонтери. Їздили по дитячих будинках, допомагали, підтримували вихованців. А потім вирішили, що здатні на більше і створили прийомну родину, усиновивши у 2018 році хлопця. Відтепер вони із новим статусом – дитячий будинок сімейного типу.

«Разом із кревною донькою в нас 5 дітей. Найменшому – 5 років. До родини обираємо діток за покликом душі. Двоє вже чекають, доки ми їх заберемо. Загалом діти дружні, допомагають одне одному. Кожен день у нас ретельно розпланований. Наша мета підтримати та вказати правильний напрям у житті для кожного з наших вихованців», – розповіла Олена Скубицька.

Також ми писали: Мешканців Дніпропетровщини навчатимуть працювати з молоддю.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: