У Дніпрі затримали кілька людей з наркотичними закладками

12 травня 2021 о 14:30 - 623

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі затримали кілька людей з наркотичними закладками

У Дніпрі патрульні затримали мешканців міста з закладками наркотичних речовин.

Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області.

Патрульні роти тактико-оперативного реагування на вулиці Дрогобицькій затримали чоловіка та жінку, які щось ховали у кущах і намагалися втекти. Інспектори наздогнали їх та провели поверхневу перевірку. В обох під одягом виявили пакети зі згортками метадону, які вони розкладали з метою збуту.

На місце події ТОРівці викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила 32 згортки з речовиною, схожою на наркотичну. 53-річного чоловіка та 45-річну жінку доставили до відділку поліції. Їх затримали в порядку ст. 208 КПК.

Також вчора спецлінії 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що на вулиці Тверській невідома жінка щось ховає в землю, ймовірно — закладки. Патрульний екіпаж оперативно прибув на місце події й затримав жінку. Вона повідомила, що має метадон та здійснила кілька сховів цієї наркотичної речовини.

Як це й має бути в таких випадках, на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка під час огляду вилучила 20 згортків з невідомою речовиною,  візуально схожою на наркотичну. Також під час слідчих дій поліцейські виявили схови ще двох згортків, ідентичних виявленим. 50-річну, раніше засуджену, громадянку доставили до відділку поліції. Її затримали в порядку ст.208 КПК.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: