У Дніпрі запровадили послугу «виїзна мобільна правова допомога населенню»

04 червень 2021 о 15:00 - 543

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Дніпрі запровадили послугу «виїзна мобільна правова допомога населенню»

Третього червня у Дніпрі запрацювала послуга «виїзна мобільна правова допомога населенню». Юристи КУ «Правова допомога» надали перші консультації у філії № 2 Дніпровської міської центральної бібліотеки (вул. Щепкіна, 10).

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

«Ми підписали меморандум з міською центральною бібліотекою для дорослих. За умовами цього документа представники КУ «Правова допомога» безоплатно консультуватимуть мешканців міста у бібліотеках різних районів. Послуги надаватимуться щочетверга раз на тиждень. Розклад консультацій та адреси проведення можна знайти на сайтах міської центральної бібліотеки, у КУ «Правова допомога» та у газеті «Наше місто»», – розказав начальник Правобережного юридичного відділу КУ «Правова допомога» Дніпровської міської ради Андрій Журавльов.

За його словами, найчастіше звернення громадян стосуються побутових питань, субсидій, оформлення спадщини, приватизації, земельних питань тощо.

«Наразі ми вже встигли проконсультувати п’ятьох відвідувачів. Це люди поважного віку, часто вони не мають можливості оплачувати послуги приватних юристів, тому для них це чи не єдиний вихід. Власне, виїзну мобільну правову допомогу було запроваджено, щоб літнім людям було зручно і не довелося взайве вибиратися у місто», – зазначив заступник начальника Лівобережного юридичного відділу Руслан Ломакін.

Мешканка міста Віра Годович прийшла проконсультуватися щодо вирішення комунально-побутових проблем.

«ЖЕК, у якому ми обслуговувалися, ліквідували, тепер наші будинки безхазяйні. Я прийшла дізнатися, як бути у такій ситуації. Консультація юристів була для мене дуже корисною, я зрозуміла, як діяти, тож будемо вирішувати питання. Дуже добре, що є можливість отримати правову допомогу безкоштовно, адже звертатися до приватних юристів дуже дорого», – розповіла жінка.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: