У Дніпрі за 410 тисяч вивчатимуть умови праці робітників дитячих садочків

22 лютого 2021 о 14:00 - 2256

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі за 410 тисяч вивчатимуть умови праці робітників дитячих садочків

Департамент гуманітарної політики міської ради Дніпра оголосив тендер на “Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва”. Очікувана вартість послуги – 410 тис гривень.

Про це йдеться у оголошенні про тендерну закупівлю.

З документації, що додається до сухої інформації про оголошення тендеру, випливає, що мова йде про атестацію робочих місць та умов праці робітників 164 закладів дошкільної освіти міста. Конкретніше вивчатимуть умови роботи працівників, які обслуговують пральні машини у дитсадках та яслах Дніпра.

Виконавець має провести атестацію робочого місця машиніста із прання та ремонту спецодягу (білизни) за умовами праці методом лабораторного та інструментального дослідження. Метою консультаційних послуг має стати висновок про ступінь шкідливості цієї праці, відповідності умов, створених на робочих місцях та можливості отримання додаткових пільг працівниками.

“Ціль послуг: регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров’я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах. Результати атестації є основою для вирішення питань надання пенсій за віком на пільгових умовах відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», інших пільг та компенсацій (таких, як щорічна додаткова відпустка, доплата працівникам за умови праці, скорочена тривалість робочого тижня, видача молока та інших рівноцінних продуктів тощо), а також розроблення і реалізації організаційних, технічних, економічних та соціальних заходів (включаючи і колективний договір) щодо покращення умов трудової діяльності”, – зазначається в тендерній документації.

Тендерні пропозиції  прийматимуться до 7 березня поточного року.

Також “Лица” писали: В Україні заборонять дітям до 18 років купувати ліки в аптеках.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: