У Дніпрі вже витратили майже 2/3 грошей, виділених на COVID-19

03 вересня 2020 о 15:00 - 8914

adminadmin


У Дніпрі вже витратили майже 2/3 грошей, виділених на COVID-19

До початку захворюваності в місті, на боротьбу з коронавірусною інфекцією з міського бюджету було виділено 98 мільйонів гривень.

На сьогодні витрачено близько 60 мільйонів гривень. Про це повідомили на Facebooк-сторінці департаменту охорони здоров`я населення Дніпровської міськради.

За даними департаменту, всі лікувальні заклади міста в повному обсязі забезпечені лікарськими засобами, засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Також, закуплено 35 апаратів штучної вентиляції легень, з яких 15 – високого класу, та інше обладнання для лікарень міста.

В місті працює 68 лікарів, які готові лікувати пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Опорними визначені Клінічна лікарня 21 (250 ліжок), КНП “Міська клінічна лікарня 16” ДМР (200 ліжок) і КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 6» ДМР. У разі необхідності приймати пацієнтів готова КНП «Міська клінічна лікарня №8» ДМР.

 «Дніпро готовий, але він не впорається без відповідальності кожного мешканця міста. Не забувайте про карантинні правила: носіння маски, дотримання дистанції (1,5 метра), а також обробку та миття рук», – додали у повідомленні.

Статистика показує, що рівень захворюваності у Дніпрі менший ніж у більшості інших міст України, що свідчить про рівень підготовки до протидії COVID-19.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: