У Дніпрі ввели в експлуатацію завод з виробництва термопластичних гранул і компаундів

29 червень 2021 о 09:06 - 4974

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі ввели в експлуатацію завод з виробництва термопластичних гранул і компаундів

У Дніпрі введений в експлуатацію завод з виробництва термопластичних гранул (ТПЕ-гранули) і компаундів. Це новий напрямок роботи корпорації «Алеф» підприємця Вадима Єрмолаєва.

Про це бізнесмен повідомив у Facebook.

«Новий завод Allcomp є провідним виробником термопластичних гранул, використовуваних в різних сферах діяльності: будівництві, медицині, фармацевтиці, автомобілебудуванні», – йдеться в повідомленні.

За інформацією корпорації, завод Allcomp є першим підприємством, що використовує інноваційне обладнання німецьких і турецьких виробників, яке не має аналогів в Україні. Якість сировини і готової продукції контролюється у власній лабораторії компанії.

Як повідомлялося, на сьогодні Alef Corporation об’єднує 10 різних бізнесів, що працюють в сегменті девелопменту, виробництва медичних виробів, будівельних матеріалів і безшовних труб, сільського господарства.

Серед ключових бізнесів корпорації – найбільший виробник автоклавного газобетону в Україні УДК газбетон, один з провідних виробників ПВХ профілю в Східній Європі, «Міропласт» і виробник віконної і дверної фурнітури AXOR Industry, фруктова компанія «Сади Дніпра», Завод з виробництва стоматологічних матеріалів ABM Technology, девелопер Alef Estate.

Довідка:

Компаунди – електроізоляційні матеріали у вигляді полімерних смол.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: