У Дніпрі виявили кіоск з безакцизними сигаретами та алкоголем

29 січня 2021 о 15:00 - 678

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі виявили кіоск з безакцизними сигаретами та алкоголем

У Дніпрі співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» під час чергового рейду виявили на автовокзалі заклад торгівлі, де продавали безакцизні сигарети та алкоголь.

Про це повідомили в прес-службі міської ради Дніпра.

«Цей заклад ми виявили випадково. Зробили контрольну закупку, упевнилися у тому, що тут дійсно продають продукцію, яка не має марки акцизного податку. Після цього запитали у продавчині документи, але вона їх не надала», – розповідає інспектор КП «Муніципальна варта» Максим Костюк.

Сама ж продавчиня від коментарів відмовилися, а на питання «Як давно вона працює у кіоску?» відповіла коротко: «Нічого не знаю, розмова закінчена».

Співробітники «Муніципальної варти» викликали на місце поліцейських, аби ті склали протокол про адміністративне порушення та вилучили незаконну продукцію.

Усього ж за січень 2021 року працівники комунального підприємства перевірили 45 закладів торгівлі. Такі рейди проводяться щодня.

«За цей місяць наші працівники виявили 23 заклади, у яких порушували правила торгівлі сигаретами та алкогольними напоями. А у шести випадках – порушення ведення підприємницької діяльності. Яке саме покарання чекає на порушників законодавства – вирішують компетентні органи», – зазначив інспектор КП «Муніципальна варта» Юрій Антонюк.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: