У Дніпрі вирішують проблему із вивезенням сміття

28 січня 2021 о 16:30 - 894

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Дніпрі вирішують проблему із вивезенням сміття

У Дніпрі біля гуртожитків на проспекті Свободи, 89-А та вулиці Каховка 1-А утворилося величезне сміттєзвалище. Обслуговуюче підприємство «Дніпрокомунтранс» припинило вивезення сміття ще два місяці тому – через борги.

Про це повідомляють vesti.dp.

За послуги не сплачує «Дніпропетровський трубний завод», на балансі якого перебувають гуртожитки.

сміття у Дніпрі

«Через те, що завод стоїть, ми ніякої допомоги від нього не отримуємо. Гроші за комунальні послуги вираховують з заробітної плати працівників, але борги все одно виникають. Ми змушені комунальні проблеми вирішувати самостійно. Із грудня прибрали баки для сміття, двічі ми збирали гроші та вивозили сміття власним коштом», – розповідає мешканка гуртожитку Тетяна Леонтьєва.

сміття у Дніпрі

За словами мешканки гуртожитку № 1 Тетяни Купрій, люди залежать від заводу. Коли звернулися із запитом про вивезення сміття, мешканцям поставили ультиматум: «Нам так і сказали: або ви живете зі сміттям, або відключимо світло. Електропостачання у нас йде від заводу. А готуємо ми та опалюємо приміщення виключно електроприладами», – сказала жінка.

сміття у Дніпрі

Щоб вирішити питання із вивезенням сміття, мешканці звернулися до Дніпровської міської ради.

«На адресу департаменту екологічної політики ДМР надійшло звернення від мешканців цих гуртожитків про накопичення сміття біля будинків. Ми займаємося ліквідацією безхазяйних відходів, однак виявляється, що тут є відповідальні. Ми вже направили припис на керівника підприємства щодо приведення території до належного стану. Ми встановили термін протягом тижня від моменту отримання листа зобов’язати підприємство-власника прибрати сміття. Якщо вимоги не будуть виконані, відповідальну особу притягнуть до адміністративної відповідальності. Зазвичай за таких обставин вимоги виконуються», – зазначила начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Тетяна Левачова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: