У Дніпрі вирішили демонтувати частину житлового будинку по вул. Херсонській

02 липня 2021 о 18:30 - 3344

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі вирішили демонтувати частину житлового будинку по вул. Херсонській

За висновком міської ради та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій частину житлової будівлі на вулиці Херсонській знаходиться в аварійному стані та потребує негайного демонтажу.

Таку новину у вигляді протоколу комісії виклали у міській раді.

За протоколом комісії декілька приміщень, котельня та виробничі майстерні, розташовані за адресою вулиця Херсонська були передані у власність ВАТ “Південдтеплоенергомонтаж” ще у 1994 році.

У 1996 році за рішенням виконавчого комітету Кіровської районної ради квартири №№43-51 під’їзду №5 будинку №5 по вулиці Херсонській були визнані аварійними та підлягали демонтажу.

У 2002 році ці квартири в цьому будинку за рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради був виключений з житлового фонду міста.

З 2014 по 2015 роки аварійна  будівля перейшла від однієї держустанови іншій та розв’язання питання з демонтажу частини житлової будівлі вирішено не було доки у 30.06.2021 року Департамент житлового господарства міської ради нарешті не звернувся до комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з проханням розгляну цього питання.

На підставі листа Департаменту комісія зробила Технічний звіт на підставі якого відтепер департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради повинен провести демонтаж частини аварійно-небезпечної будівлі.

“Дніпрогаз” за цим протоколом та звітом повинен провести відключення від природного газу та “Дніпроводоканал” повинен відключити водопостачання даної будівлі до початку демонтажу.

Нарешті питання ліквідації небезпечної частини будинку буде вирішено за цим документом, але важливого питання в ньому не має –  куди подінуть мешканців під’їзду №5 з квартир №№43-51.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: