У Дніпрі відбувся традиційний благодійний марафон “Забіг Миколайчиків”

18 грудня 2021 о 21:00 - 6172

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі відбувся традиційний благодійний марафон “Забіг Миколайчиків”

18 грудня у Дніпрі, у сквері «Прибережний», вчетверте пройшов благодійний марафон «Забіг Миколайчиків». Цього року у ньому взяла участь рекордна кількість людей — 365.

Про це повідомляє Інформатор.

Спортсмени одягли шапки Санта Клауса та костюми різних казкових героїв, що створювало святкову та веселу атмосферу. Усі зібрані кошти передадуть дітям-сиротам.

«З 19 грудня фонд Мама+я проводить новорічний благодійний марафон допомоги дітям-сиротам. Він охоплює Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Київ. Ми допомагатимемо 1400 дітям з 20 установ. Це будуть не лише гроші, зібрані на подарунки та солодощі, а ще й адресна допомога. Комусь ми робимо ремонт, комусь допомагаємо з придбанням техніки для навчання, а у деяких притулках робимо покриття для дітей, які пересуваються на інвалідних візках», – розповіла Наталія Сівак, представник фонду “Мама+я”, партнера забігу.

Цього року забіг дещо відрізняється. Так, організатори додали дистанції – 5 та 10 кілометрів для дорослих. Також уперше в його рамках пройшли змагання зі скандинавської ходьби з дистанціями 1000 та 5000 метрів.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: