У Дніпрі відбувається урбаністичний фестиваль: афіша заходів до 5 серпня

29 липня 2021 о 19:00 - 35092

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі відбувається урбаністичний фестиваль: афіша заходів до 5 серпня

25 липня у Дніпрі стартував урбаністичний фестиваль за підтримки французької Вищої школи мистецтва і дизайну, на якому проходять лекції та дискусії про те, як зробити Дніпро краще для жителів.

Про це повідомляє міський сайт Інформатор.

Заходи будуть проходити кожен день до 5 серпня. Нижче є програма подій – лекцій, кінопоказів та дискусій на кожен день фестивалю.

29 липня

20:00 – Кінозал. Показ фільму Anthropocene: The Human Epoch. Місце уточнюється.

30 липня

18:00-20:00 – Самоідентичність і сусідство. Місце: DCCC, Крутогорний спуск, 21. Вхід вільний за реєстрацію.

«Дерев’яні будинки як складова гена самоідентичності». Керівник проекту «Дерев’яне мереживо Чернігова» Станіслав Іващенко про створення онлайн-музею і реставрацію різьблений дерев’яної архітектури міста.

«Квест дворовими змінами, або 12 подвигів у дворі». Talk від засновника одеської «Школи культури сусідства» Миті Ковбасюк. Як об’єднати людей, знайти гроші на благоустрій і вирішити інші проблеми двору. Виступ буде в форматі квесту.

31 липня

10:00-13:00 – Fresque du Climat / Кліматична фреска. Це спільна гра, творча майстерня, де ви зрозумієте зв’язок між усіма процесами на планеті, зрозумієте причини кліматичних змін. Місце: DCCC. Мова: французька з синхронним українським перекладом. Вхід вільний за реєстрацію.

1 серпня

09: 30-14: 00 – sustainable design atelier: plastique fantastique avoska. Плетіння авоськи з переробленого пластику під керівництвом майстра sustainable design lab в Terrain Vague. Команда Precious Plastic Dnipro вже готує матеріали, а на зустрічі розповість про те, чому перероблений пластик – це новий чорний. Кожен піде додому з новою сумкою. Місце уточнюється. Участь коштує 650 гривень – ці гроші підуть на розвиток майстерні Precious Plastic в Дніпрі.

5 серпня

20:00 – кінозал з ArtHouse Traffic: показ фільму «Demain» ( «Завтра»). Знімальна група зустрічається з фахівцями в сфері сільського господарства, енергетики, економіки, демократії, освіти і намагається уявити, яким може бути суспільство майбутнього. Місце: дах Музею українського живопису, Троїцька площа, 5-А.

Як “Лица” писали раніше у рубриці Інфраструктура:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: