У Дніпрі в найбільшій водоймі лівобережжя від отрути загинула фауна (фото)

27 квітня 2021 о 13:30 - 3478

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі в найбільшій водоймі лівобережжя від отрути загинула фауна (фото)

Озеро «Куряче» в Дніпрі розташовано в районі Лівобережний-3. У водоймі вже давно відбувається справжня екологічна катастрофа – вона вважається найбільш забрудненою в області.

І все це через зливові стоки. Саме через них в озеро зливається величезна кількість нечистот. Результатом стає масова загибель місцевої фауни. Свідком чергової потрути живих істот став місцевий мешканець, який виклав допис з фотофактами до Facebook.

На цей раз жертвами стали черепахи та жаби.

Місцеві кажуть, що у Курячому завжди було багато черепах. Тепер популяція зменшилася.

У мережі з’явилися фото наслідків каналізаційних викидів в озеро «Куряче». Це призвело до загибелі великої кількості мешкають в ньому тварин – черепах і жаб. «Там завжди було багато черепах», – розповів місцевий житель Женя Страшко. Зараз черепах, як і інших мешканців озера – стає все менше. Очевидцями був розміщений в мережі фото нещасних земноводних, які стали жертвами людської жорстокості та байдужого ставлення до природи.

Також місцеві з ностальгією згадують, як раніше в озері в надлишку водилася риба. Зараз її там вже практично не залишилося. Все це результат торішнього великого зливу невідомих  хімікатів у водойму. Та й позаминулий рік відбувалось подібне.

І хоча практично кожен раз місцеві ЗМІ висвітлюють екологічну проблему, озеро «Куряче» повільно і впевнено перетворюється на мляву брудну калюжу, де нема життя.

Раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині птахофабрика забруднює водойму з дозволу комунального підприємства.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: