У Дніпрі троє юнаків малювали на стінах наркорекламу

18 квітня 2022 о 16:00 - 16833

Avataradmin


У Дніпрі троє юнаків малювали на стінах наркорекламу

В Дніпрі на вулиці Березинській троє невідомих малювали на стінах наркорекламу балончиком з фарбою.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Дніпропетровської області.

Про правопорушників в поліцію повідомив небайдужий місцевий мешканець. Прибувши за указаною адресою та оглянувши прилеглу територію, поліцейські затримали схожих за ознаками чоловіків.

В одного з затриманих поліцейські знайшли балончик з фарбою. На питання «Нащо він?», чоловік відповів, що вони ходять та залишають рекламу наркотичних речовин. Правопорушників доправили до відділку поліції для з‘ясування всіх обставин подій.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: