За два попередні дні лабораторія лікарні ім. Мечникова підтвердила 154 позитивних результати тестів на коронавірус.
Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.
«Цю цифру можна сміливо помножити на 4 і це буде реальним показником захворюваності людей. Щодня десятки людей із температурою звертаються до нас, щоб зробити їм ПЛР тест. У Дніпрі такий аналіз і справді ніхто не може провести, окрім нашої лабораторії, обласного лабораторного центру та СНІД-центру. Взяти біоматеріал може багато клінік, втім усі вони надходять до вищеназваних закладів. Тому робота триває у напруженому темпі. Намагаємося допомогти кожному», – розповів головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко під час щаденного брифінгу про ситуацію із COVID-19.
Нині у Мечникова лікуються 52 людини, з них 8 киснезалежні і знаходяться у реанімації, 4 вагітні.
Потоки хворих у медзакладі не змішують. Ковід-пневмонії приймає хірургічний корпус, інші випадки пневмоній – терапевтичний корпус.
Нагадаємо, що за минулу добу на Дніпропетровщині було виявлено 136 нових хворих на коронавірус, а у Дніпрі вдвічі перевищений допустимий рівень захворюваності.
