У Дніпрі судитимуть директора КП та ФОПа за привласнення бюджетних коштів під час будівництва Нового мосту

09 листопада 2020 о 13:00 - 21116

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі судитимуть директора КП та ФОПа за привласнення бюджетних коштів під час будівництва Нового мосту

Як повідомляє Дніпровська обласна прокуратура, обвинувальний акт відносно директора комунального підприємства Дніпровської міської ради та фізичної особи-підприємця щодо привласнення державних коштів під час ремонту Нового мосту вже затверджено та направлено до суду.  Привласнення бюджетних коштів відбулося на суму понад 1,2 млн грн.

У серпні 2019 року між директором комунального підприємства міської ради та фізичною особою укладено договір щодо надання послуг з перевезення паромним транспортом мешканців Дніпра під час ремонту Нового мосту.

Діючи з корисливих мотивів, підприємець вніс до акту надання послуг завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу відпрацьованих транспортними річковими суднами годин, а директор комунального підприємства, будучи з ним у змові, підписав вказаний офіційний документ.

Таким чином, з виділених на ці послуги 1,8 млн грн коштів громади зловмисники привласнили понад 1,2 млн грн. Раніше наш сайт писав про цих зловмисників.

Наразі обом посадовцям обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте директором комунального підприємства внесено заставу у 1,2 млн грн. Крім того, останнього відсторонено від займаної посади, а на його майно накладено арешт.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: