У Дніпрі судитимуть адвоката, який виселив пенсіонера

20 листопада 2020 о 19:00 - 2622

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі судитимуть адвоката, який виселив пенсіонера

Дніпропетровська міська прокуратура 2 затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо адвоката за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч.2 ст. 162 КК України (незаконне виселення особи, вчинене із застосуванням насильства, за попередньою змовою групою осіб), повідомляється у прес-службі Дніпровської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрюваний отримав довіреність від громадянина Республіки Словенія щодо управління та розпорядження належною йому квартирою в місті Дніпро, в якій на законних підставах проживали 79-річний пенсіонер разом з сином. Адвокат вирішив виселити пенсіонера і його сина без відповідного рішення суду.

У липні 2019 року адвокат і четверо його однодумців проникли в квартиру, коли літній чоловік був один і, застосувавши фізичне насильство, виштовхали його за двері. Щоб у нього не було можливості знову потрапити в квартиру, зловмисники змінили замок і підключили охоронну сигналізацію, ніж фактично позбавили можливості потерпілого і його сина користуватися своїм житлом.

На даний момент триває розгляд кримінального провадження.

Раніше ми повідомляли, що фірму екс-секретаря дніпровської міськради оштрафували майже на 7 мільйонів гривень.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: