У Дніпрі створять новий університет та приєднають до нього два старих

06 травня 2021 о 15:30 - 1151

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі створять новий університет та приєднають до нього два старих

Кабінет Міністрів України створить Український державний університет науки та технологій з подальшим приєднанням до нього Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національної металургійної академії України.

Про це рішення Уряду повідомили в МОН ще 1 квітня.

Утворення Український державного університету науки і технологій потрібно було за для модернізації мережі закладів вищої освіти.

«В умовах стратегічного розвитку вищої освіти важлива модернізація мережі вищих навчальних закладів. Створення потужних університетів – необхідний крок для задоволення потреб регіонального ринку праці у відповідних фахівцях і поліпшення конкурентних можливостей отримання якісної вищої освіти », – зазначив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Але Сергій Шкарлет також зазначив, що для здобувачів вищої освіти та інших осіб, які навчаються в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Національної металургійної академії України, зможуть продовжувати навчання в новоствореному університеті за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.

Та ще міністр додав, що фінансування університету буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству освіти і науки.

Раніше ми повідомляли про те, що студенти з Дніпра створюють універсальний всюдихід.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: