У Дніпрі створили інтерактивну мапу туристичних принад

05 серпня 2020 о 09:00 - 9084

adminadmin


У Дніпрі створили інтерактивну мапу туристичних принад

На карту нанесли понад 30 «туристичних магнітів» по всій області. Їх знімають у форматі 360 градусів.

Як повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, серед таких принад – унікальний дерев’яний Свято-Троїцький собор у Новомосковську, Вільногірський кар’єр, Петриківський музей етнографії, побуту та народно-ужиткового мистецтва, орнітологічний заказник Булаховський лиман та ін. Підібрати заклади харчування та розміщення поряд з туристичними цікавинками допомогла Дніпропетровська торгово-промислова палата.

«Охоче відгукнулися на запрошення ДніпрОДА та приєдналися до створення інтерактивної карти. Підібрали кафе, ресторани, готелі поряд із «туристичними магнітами», де можна перепочити всією родиною після насиченого дня. Тому на мапі мандрівники можуть знайти все необхідне для самостійної подорожі», – зазначив радник президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко.

За словами очільника регіону Олександра Бондаренка, мета створення мапи – розвиток внутрішнього туризму та допомога, як мандрівникам, так і представникам малого бізнесу, що надають туристичні послуги.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: