У Дніпрі спиляли ялини заради розширення платних парковок, — блогер

15 липня 2020 о 14:00 - 1978

adminadmin


У Дніпрі спиляли ялини заради розширення платних парковок, — блогер

Дніпровський блогер В’ячеслав Поєзднік повідомляє, що біля цирку комунальники спиляли шість ялинок заради нових місць під платні парковки.

«У Дніпрі біля цирку спиляли шість блакитних ялин (рахував по пеньках). Єдине пояснення цьому — розширять платну парковку по 15 гривень за годину. Корбану з Філатовим все мало, вже до ялин дісталися заради власної наживи. Запам’ятайте цей день і згадайте його, коли будете ставити галочку в бюлетені восени», — написав В’ячеслав Поєзднік.

У той же час на телеграм-каналі «Маленький Темный Рыцарь Днепр» повідомляють, що комунальники КП «Дніпроводоканал» спиляли 10 блакитних ялин, які занесені до Червоної книги для того, щоб прокласти трубу для торгівельних майданчиків бізнесмена Вадима Єрмолаєва.

Цю інформацію підтвердив активіст громадської організації «Платформа «Громадський контроль» Денис Селін.

Більше того, за словами громадського діяча, земля, на якій вирубували ялини, є державною.

Як стало відомо, до вчинення можливого злочину причетні секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара та заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

Сам Олександр Санжара від звинувачень відхрещується.

Як пише блогер В’ячеслав Поєзднік, засоби масової інформації, підконтрольні міському голові Дніпра Борису Філатову, не публікують інформацію про вирубку дерев.

ОНОВЛЕННЯ. Дніпровська міська рада опублікувала прес-реліз, в якому зазначила, що буде вимагати відшкодувати збитки через вирубку дерев.

Раніше «Лица» повідомляли, що паркувальники незаконно виписують штрафи дніпрянам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: