У Дніпрі школярів-пільговиків та тих, за кого платять батьки, годують по-різному

13 листопада 2020 о 17:30 - 2741

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі школярів-пільговиків та тих, за кого платять батьки, годують по-різному

У Дніпрі виник новий скандал з’ясувалося, що дітей пільгових категорій та тих, за яких платять батьки, годують різними продуктами, навіть якщо учні ходять в один клас. Чим годують школярів в місті читайте в матеріалі.

Хоча на школярапільговика з міського бюджету виділяють 24 гривні в день. Зате батьки, які платять за харчування дітей, додають до цієї суми лише 4 гривні (тобто платять 28 гривень в день), говориться в сюжеті ТСН.

Батьків обурює, що дітей розсаджують за різними столами в їдальні. Адже у детейпільговиків на обід сосиска, а платники смакують відбивною. Також учні зізнаються, що іноді вони можуть зустріти в тарілках з їжею волосся або навіть тарганів. Журналісти з’ясували, що у всіх школах і дитсадках Дніпра харчування забезпечує однаєдина компанія.

Ця фірма, з тих пір як зайшла в школи і садки, заробила більше мільярда гривень, це лише те, що платить міський бюджет. А ще є батьки, які платять щодня по 30-40 гривень, каже мати школяра АннаМарія Чеберяк.

Мати учня розповіла, що їй в компанії відзначили, що меню для дітей прописують в міськраді, тобто, за їхніми словами, вони не можуть його змінити, вони роблять так, як затвердили депутати і міський голова.

Відомо, що назва цієї фірми “Контракт Продрезерв 5”. Вона вже більше року є абсолютним монополістом шкільного і дошкільного харчування Дніпра. Втім, сама компанія нібито не відповідає за меню. Батьки вважають, що більшість компаній в місті, які виконують великі контракти, пов’язані або з міським головою, або з Геннадієм Корбаном.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: