У Дніпрі розпочинається сезон полювання

29 липня 2020 о 08:00 - 3484

adminadmin


У Дніпрі розпочинається сезон полювання
Усі 26 мисливських угідь області отримали дозвіл.
Як повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної ради, цього року слідкувати за дотриманням правил полювання буде більше правоохоронців, ніж зазвичай. 75 груп оперативного реагування та 62 офіцери громад.
Напередодні сезону полювання у Дніпропетровській обласній раді відбулось засідання за участю керівників профільних управлінь та департаментів, голів районних УТМР, ДСНС та Національної поліції. Головна мета – забезпечити законність полювання та запобігти випадкам браконьєрства. Другим важливим питанням була організація пожежної безпеки на час сезону полювання. Представники ДСНС доповіли, що в області з початку року зафіксовано 3000 пожеж, 2,600 з них – у екосистемах.
«Браконьєрство – це серйозний злочин. Кожного року ми проводимо нараду із мисливськими організаціями та правоохоронцями. Особливу увагу приділяємо забороні полювання на земелях природно-заповідного фонду. І вже бачимо наявний результат цієї системної роботи. Випадків браконьєрства та підпалів стає менше!» — начальник управління облради з питань використання природних ресурсів Антон Кумановський.
Нагадуємо, що порушення закону за Статтею 248 — незаконне полювання — карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: