У Дніпрі провели майстер-клас для пенсіонерів щодо цифрової грамотності

04 жовтня 2021 о 13:00 - 13277

Avataradmin


У Дніпрі провели майстер-клас для пенсіонерів щодо цифрової грамотності

3 жовтня у Дніпрі відбувся майстер-клас для пенсіонерів, присвячений цифровій грамотності, а саме можливостям Google-карт.

Про це повідомляється на сторінці Університету третього віку “Протон” в Facebook.

Заняття пройшли в рамках благодійного освітнього проекту «Протон-Марафон: втілює мрії в 60+». Проект ініційований Університетом третього віку “Протон” і реалізується за підтримки Благодійного фонду “Let’s help!”.

Марафон проходить з 1 по 13 жовтня і охоплює Київ, Одесу, Львів, Харків і Дніпро, де в цьому році відкрилися регіональні представництва «Протона». Майстер-клас провів перший в Україні сертифікований фотограф Google Микола Омельченко.

На тренінгу він дав декілька порад з цифрової грамотності, а саме:

  • Наш мозок швидше обробляє візуальну інформацію, ніж текстову. Ми побачили раз – і запам’ятали. Тому краще додати на Google-карту картинку, ніж текст. Це дієвіше.
  • Завантажте на смартфон додаток Street View – так ви зможете робити ще й панорамні знімки. Телефон з цим додатком сам підкаже, куди направляти камеру, щоб панорамне фото вийшло максимально вдалим.
  • Перш, ніж додати знімок на Google-карту, переконайтеся, що він гарний, цікавий і не нашкодить власнику закладу, якщо ви знімаєте в кафе, магазині, аптеці тощо.
  • Пишіть відгуки про громадські заклади, які відвідуєте, – і позитивні, і негативні. Але завжди – правдиві. Відгуки формують і показують рейтинг закладу в пошуковику. Наприклад, якщо кафе має рейтинг 3-4, то краще туди не йти – там або обслуговування погане, або якісь їжі не дуже. Якщо ж 4-5, то це гарний заклад. Ви також можете додати фотографії з цього закладу.
  • Використовуйте Google-карти, щоб побачити щось цікаве. Наприклад, роздивитись зблизька ЧАЕС, побувати на щиті Батьківщини-матері у Києві чи спуститись у підземелля Львова. Використовуйте можливість побувати там, де ще не були особисто або куди важко потрапити в реальності.
  • Ми зробили декілька маршрутів доступності у Вінниці. Показали, які дороги вибрати людям з інвалідністю, щоб комфортно і безбар’єрно відвідати той чи інший заклад, наприклад центр зайнятості чи міську адміністрацію. Ставте на карті точки, де є усі необхідні зручності для людей з інвалідністю – пандуси, таблички шрифтом Брайля, наземні переходи з ліфтами тощо.
  • Опановуйте нові технології й не бійтеся ними користуватися – вони роблять наше життя простішим і комфортнішим.

Раніше у рубриці Освіта ми повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: